Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!
Sportsbalm Red Performance Warming sērija
Sportsbalm Red Performance Warming sērija
Ražotājs: SPORTSBALM
Modelis: Warming
Pieejamība: Out Of Stock
Cena: 14,95€

Papildu izvēles:


* Temperatūra:

Daudzums:        

Sportsbalm Red Performance - silti muskuļi aukstos laika apstākļos.

Sportsbalm Red Performance sērijas produkti palīdz sagatavot un aizsargāt muskuļus, cīpslas un saites aukstos un slapjos laika apstākļos. uzlabo muskuļu veiktspēju.

Muskuļu sildīšana

Sportsbalm Red Performance produkti sasilda muskuļus, saites un cīpslas, lai tie varētu efektīvi darboties vēsos un mitros laika apstākļos. Aktīvās sastāvdaļas iedarbojas nepieciešamajā dziļumā un nerada ādas apsārtumus. (Āda nekļūst sarkana)

Asinsrites uzlabošana

Muskuļu, saišu un cīpslu uzsildīšana nodrošina optimālu skābekļa un barības vielu piegādi muskuļiem. Palīdz likvidēt vielmaiņas atkritumus un CO2. Stimulē muskuļu asinsriti, tādejādi ļaujot muskuļiem strādāt ar pilnu slodzi. 

Ilgstošs efekts

Sportsbalm Red Performance produktiem ir ilgstoša, sildoša iedarbība. Neaizver opras, laujot ādai elpot un veikt dabiskās funkcijas. Uzklāt 15-30 min pirms slodzes.

01 - Red Mild balzāms. Maigākais balzāms Sarkanajā sērijā. Piemērots jauniem sportistiem un sportistiem ar jutīgu ādu. Ieteicams ietot vēsos un mitros laika apstākļos temperatūrā no +10 līdz +18 C. Papildus muskuļu sildīšanai, balzāms pasargā kājas no aukstuma un lietus.

02- Medium Muscle krēms. Vidējas pakāpes muskuļu sldošs krēms. aizsargā ādu veidojot ūdensizturīgu slāni, saglabājot poras atvērtas. Muskuļu sildīšana un asinsrites uzlabošana veicina muskuļu darbības efektivitāti slodzes laikā. ieteicams lietot aukstā un slapjā laikā, temperatūrai sasniedzot +5 ...+10C.  

03 - Hot Muscle krēms. Muskuļu sildošs krēms paredzēts ekstremāli aukstiem un mitriem laika apstākļiem. Viena uzklāšana nodrošina siltumu visas dienas garumā. Krēms paredzēts lietošanai temeratūrā, kas nepārsniedz +5C

Kapēc Sportbalm Red Performance?

Aizsargā ādu no auktuma un mitruma;

Uztur muskuļus un cīpslas siltumā, tādejādi ļaujot ilgstoši un optimāli darboties;

Samazina pienskābes uzkrāšanos muskuļos;

Samazina traumu risku;

Uztur asinsvadu ellastību;

Veicina skābekļa piegādi;

Veicina asinsriti;

Saglabā poras atvērtas.