Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!
SiS IMMUNE šķīstošās tabletes 20x4.5g
SiS IMMUNE šķīstošās tabletes 20x4.5g
Ražotājs: SIS
Modelis: SiS IMMUNE
Pieejamība: Pieejams
Cena: 11,95€
Daudzums:        

Tava organisma imunitātes spējas var būt samazinātas pēc ilgstoša treniņa, kā arī tad, ja esi aizvadījis vairāku intensīvu treniņu ciklu un esi labā formā. SiS Immune var palīdzēt Tev aizsargāt organismu.

Treniņu ietekme uz imunitāti
Viens no pētījumiem šajā jomā* ir atklājis, ka mūsu imunitāte īslaicīgi tiek pavājināta pēc intensīviem un ilgiem treniņiem, tātad visbiežāk tieši izturības sporta veidu pārstāvji tiek pakļauti riskam, ka imunitāte novājinās. Saaukstēšanās ar tās raksturīgajiem simptomiem ir visierastākā saslimšana un, ja vīruss ir skāris sportistu, ir liela iespējamība, ka tas tik drīz neatkāpsies.

Imunitāte pēc treniņa
Visbīstamākās sportistam ir pirmās 3-72 stundas pēc smaga un intensīva treniņa.
Šajā periodā imunitāte un organisma aizsargspējas nav pilnībā izsmeltas, taču dažos aspektos tās noteikti ir vājākas kā ierasts un ir lielāka iespējamība saslimt ar elpošanas ceļu slimībām, kas skar degunu, deguna blakusdobumus un kaklu.
Pētījumi liecina, ka izturības sporta veidu pārstāvji visbiežāk saslimst ar elpošanas ceļu slimībām pēc garu sacensību pieveikšanas. Tas nozīmē, ka tikpat uzmanīgiem jābūt arī pēc gariem treniņiem, jo tieši tad organisms ir visuzņēmīgākais pret dažādiem vīrusiem un slimībām.

Ko Tu vari darīt?

Jaunais produkts SiS Immune ir papildināts ar svarīgām uzturvielām, kas palīdzēs uzturēt imūnsistēmas darbību, ieskaitot:

  1. 200 mg C vitamīna, kas palīdzēs imūnsistēmai darboties normālā režīmā pēc intensīvas fiziskās slodzes, tāpat ir pierādīts, ka C vitamīns pat ļoti mazās devās spēj aizsargāt šūnas no bojājumiem, ko var radīt brīvie radikāļi, toksīni un ārējās vides piesārņojums. C vitamīns stiprina asinsvadu sieniņas un palīdz organismā uzsūkties nepieciešamajām vielām, piemēram, dzelzij.
  1. 2.5 mg dzelzs nodrošinās normālu imūnsistēmas darbību, palīdz šūnu dalīšanās procesā. Dzelzs ir nepieciešama hemoglobīna un mioglobīna (dzelzi saturoša olbaltumviela, kas ir nepieciešama muskuļu darbībai) sintēzei, nodrošina skābekļa transportēšanu organismā, ir nepieciešama saistaudu pilnvērtīgai sintēzei, imūnās sistēmas funkciju nodrošināšanai. Dzelzs kāpina organisma aizsargspējas cīņā pret dažādiem infekciju izraisītājiem, līdz ar to organismā nedod „uzplaukt” nogurumam un spēku izsīkumam.
  2. 0.9 g nātrija atjaunos slodzes laikā ar sviedriem zaudēto sāls daudzumu un palīdzēs atjaunot organisma šķidruma rezerves.

Cik daudz C vitamīna organismam dienā nepieciešams?
Patreizējā rekomendācija ir 75 miligrami dienā sievietēm un 90 miligrami vīriešiem, lai nodrošinātu organisma pamata vajadzības.). Tomēr zinātnieki vēsta, ka labākais daudzums dienā ir 200 miligrami – tieši tik, cik organisms spēj uzsūkt vienā reizē un tieši tāds daudzums C vitamīna ir SiS Immune vienā porcijā.

SiS Immune pret SiS GO Hydro?
SiS Immune paredzēts lietošanai pēc intensīviem treniņiem, bet SiS GO Hydro vari lietot ikdienā un pirms treniņiem, kā arī treniņu laikā.